Milí priatelia.

Projekt 1. krmivová banka sme založili preto, lebo veľmi dobre poznáme potreby útulkov. Uvedomujeme si, že popri práci dobrovoľníkov, ktorí pomáhajú v týchto zariadeniach, nemajú čas sa venovať sponzorstvu a zháňania potrebných vecí, granulí ... Preto sme sa rozhodli založiť 1. krmivovú banku, aby sme tak mohli rýchlo zareagovať ak sa vyskytne prípad, že útulok bude mať nedostatok krmiva. My ho tam dopravíme za Vás. Spolupracujeme len s overenými útulkami a tak vylučujeme akékoľvek pochybnosti. Preto by sme Vás chceli poprosiť, ak máte možnosť prispieť na tento projekt, prosíme objednajte krmivo a vyberte možnosť pre darovanie SAOZ. Tieto granule budú určené pre tých, ktorí to budú najviac potrebovať. ĎAKUJEME za Váš dar.

 

O čom je tento projekt?

Tento projekt je určený výhradne pre útulky. Chceme ním znížiť cenu granúl pre ľudí, ktorí sa rozhodnú ich zakúpiť pre niektorý z útulkov, alebo podporiť 1. zvieraciu krmivovú banku. "Útulková cena" bude vždy znížená o presne stanovenú sumu pre istý počet vriec - balení vybraného krmiva. Zároveň bude jasne označené, kto sa zaslúžil o nižšiu cenu daného produktu pri nákupe pre útulky. Týmto projektom chceme hlavne motivovať ľudí, aby kupovali do útulkov kvalitnejšie - prípadne špeciálne - granule, ktoré sú pre zvieratá v útulku veľmi dôležité vzhľadom k tomu, že sa do útulkov často dostávajú zvieratá vo veľmi zlom výživovom stave, prípadne so špecifickými nárokmi - ako napríklad šteniatka, psíky, či mačičky choré, či po úrazoch - a teda aj so špecifickými nárokmi na stravu.

Veríme, že Vás tento projekt oslovil - či už ako zákazníka, alebo aj ako firmu ochotnú sponzorovať nejakou čiastkou vybraný produkt pre útulky - a tým sa kvalitná strava stane dostupnejšou pre zvieratká v útulkoch. Ďakujeme, že podporujete útulky.

 

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb (viac informácií). Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Súhlasím