CALIBRA PREMIUM ADULT 12 KG

SPONZOROVANé KRMIVO PRE ÚTULKY - k dispozícii 100 balení prémiového krmiva Calibra Premium Adult 12 + 3 kg - sponzorom je Slovenská aliancia ochrancov zvierat /SAOZ/, ktorá prispela na každé balenie sumou 2 €

Foto je ilustračné
Stav:
nové
Výrobca:
CALIBRA
Dostupnosť:
do 7 dní
Cena:
24,05 Eur / ks
Cena pre útulok bude zobrazená až v nákupnom košíku (v bode 2), keď zakliknete Kupujem pre útulok. Doprava pre útulok je zdarma.
Dodávka do útulku bude minimálne 1 krát mesačne
Útulkovská cena:
21,79 Eur / ks
Počet ks:
Kúpiť

Detaily

Sponzorom Calibra Premium Adult 12+3 kg je Slovenská aliancia ochrancov zvierat /SAOZ/, ktorá prispela sumou 200 € K dispozícii je tak 100 balení tohto krmiva za špeciálnu cenu 18,75 €

Kompletné krmivo pre dospelé psy malých a stredných plemien. Je kompletná a vyvážená strava, ktorá uspokojí všetky nutričné nároky psov. Pomáha psom udržať optimálnu hmotnosť, dobré zdravie a kvalitnú srsť.  

Zloženie: hydinové mäso a produkty hydinového pôvodu, kukurica, hydinový tuk, sušené jablká, pivovarské kvasnice, hydinová hydrolyzovaná pečeň, lososový olej (1%), mannan-oligosacharidy (150 mg/kg).

Analytické zložky:

Hrubý proteín 23,0 %

Hrubý tuk 13,0 %

Hrubý popol 6,5 %

Hrubá vláknina 2,7 %

Vlhkosť 10,0 %

Vápnik 1,4 %

Fosfor 1,1 %

Metabolizovatelná energia kcal/kg 3 982

Doporučená denná kŕmna dávka v gramoch hmotnosť psa v dospelosti 5 kg 10 kg 15 kg 20 kg 25 kg 30 kg 35 kg a viac g/deň 80 135 185 225 270 310

ADULT Large  

Calibra Premium je rada veľmi kvalitných granulovaných krmív, ktoré obsahujú vyvážený pomer živín, vitamínov, minerálov, stopových prvkov tak, aby plne zabezpečili všetky potreby organizmu zdravého psa a podporovali správnou funkciu imunitného systému. Všetky receptúry sa tiež vyznačujú vysokým obsahom hydinového mäsa a prídavkom zdraviu prospešných aditív. Každý pes istotne ocení vysokú chutnosť krmiva, ktorá je zaistená vďaka obsahu hydrolyzovanej hydinovej pečene Calibra Premium je vyrábaná podľa najprísnejších kritérií, v súlade s požiadavkami na normy ISO 9001. Zároveň je výrobný proces monitorovaný kontrolnou technológiou kritických bodov – HACCP. Pre výrobu sú používané len suroviny najvyššej kvality od preverených a stálych dodávateľov. Receptúry boli vyvinuté v spolupráci s radou odborníkov na výživu zvierat a veterinárnych lekárov. Dlhodobé používanie krmív Calibra napomáha zaistiť vitalitu a spokojnosť.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb (viac informácií). Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Súhlasím