EMINENT ADULT 26/15 15+3KG

EMINENT ADULT 15+2kg - Kompletné krmivo pre malé a stredné rasy.

Foto je ilustračné
Stav:
nové
Výrobca:
EMINENT
Dostupnosť:
do 7 dní
Cena:
25,00 Eur / ks
Cena pre útulok bude zobrazená až v nákupnom košíku (v bode 2), keď zakliknete Kupujem pre útulok. Doprava pre útulok je zdarma.
Dodávka do útulku bude minimálne 1 krát mesačne
Útulkovská cena:
21,50 Eur / ks
Počet ks:
Kúpiť

Detaily

Receptúra Eminent Adult rešpektuje špecifické nutričné požiadavky malých a stredných plemien psov a dodáva im dostatok energie pre celý deň. Kvalitné kuracie mäso, ideálne hladina tukov (predovšetkým hydinový tuk a kokosový olej) a ďalšie prídavky zabezpečujú vynikajúcu kondíciu a vitalitu. Krmivo udržuje optimálnu hmotnosť, kvalitné srsť, posilňuje imunitu a zabezpečuje dobré trávenie (FMP systém). Zloženie: hydinové múčka (27%), kukurica , pšenica, hydinový tuk, ryža, hydrolyzovaná hydinová pečeň, ľanové semienko, kvasnice, kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), betaglukány, doplnkové látky (vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny, mikroorganizmy).

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb (viac informácií). Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Súhlasím