Happy dog Profi Line NaturKost 20 Kg

Špeciálne granule pre dospelých psov s normálnou až mierne zníženou potrebou živín. Obsahuje sýtiace zložky, ktoré urdžujú granule na nízkokalorickej úrovni.

Foto je ilustračné
Stav:
nové
Výrobca:
HAPPY DOG
Dostupnosť:
do 7 dní
Cena:
28,34 Eur / ks
Cena pre útulok bude zobrazená až v nákupnom košíku (v bode 2), keď zakliknete Kupujem pre útulok. Doprava pre útulok je zdarma.
Dodávka do útulku bude minimálne 1 krát mesačne
Útulkovská cena:
25,73 Eur / ks
Počet ks:
Kúpiť

Detaily

Happy dog Profi Line NaturKost 20 Kg

Profi Line NaturKost: nahradzuje predchádzajucí produkt NaturKost Kernig Crunchy!

NaturKost je vyvážené, jadrové vločkové krmivo s veľmi pestrým zložením (dinner), určené pre dospelých psov všetkých plemien s normálnou až zníženou potrebou energie.

Happy dog Profi Line NaturKost - charakteristika

Krmivo Profi Line NaturKost Obsahuje mäsové granule s cennou jahňacinou, celozrnné vločky (müsli), ryžu, zeleninu avšetky dôležité minerálne látky a vitamíny. Tieto chrumkavé vločky sú obzvlášť sýte a pritom nízkokaorické. Granule Profi Line NaturKost obsahujú iba 7% tuku.

Granule Happy dog Profi Line NaturKost predstavujú cenovo výhodné základné krmivo pre všetkých športových psov v období bez fyzickej záťaže a rovnako pre chovných psov v mimoreprodukčnej sezóne. Vysokú kvalitu krmiva, dobré chuťové vlastnosti a výbornú stráviteľnosť majú granule Happy Dog vďaka prísnemu výberu kvalitných surovín a prísad.

Kompletné krmivo Profi Line NaturKost obsahuje 22,5% bielkovín, 9% tuku, 3% vlákniny a všetky potrebné živiny, mikroživiny, vrátane vitamínov a minerálnych látok. Granule predstavujú vhodnú zdravú a striedmu výživu dospelých psov s normálnou a mierne zníženou záťažou.

Odporúčanie expertov:

Receptúry granúl Happy Dog sú dopĺňané domácimi regionálnymi bylinkami ako zelený ovos, slnečnicový kvet, žerucha a petržlen - ako optimalizovaná zložka. Preto krmivá v plnej miere spĺňajú druhové potreby a nároky na výživu psov. Psi potrebujú pre optimálnu výživu okrem mäsa aj ďalšie zložky, rastlinné produkty nevynímajúc.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb (viac informácií). Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Súhlasím