Čiči rybacie 15 kg

Kompletné granulované krmivo v dvoch variantoch, s delikátnou chuťou kurčaťa alebo s jemnou chuťou ryby 

Čiči rybacie 15 kg
Foto je ilustračné
Stav:
nové
Výrobca:
čiči
Dostupnosť:
do 7 dní
Cena s DPH:
40,15 Eur / ks
Cena pre útulok bude zobrazená až v nákupnom košíku (v bode 2), keď zakliknete Kupujem pre útulok. Doprava pre útulok je zdarma.
Dodávka do útulku bude minimálne 1 krát mesačne
Útulkovská cena s DPH:
38,35 Eur / ks
Kúpiť

Detaily

Kompletné granulované krmivo v dvoch variantoch, s delikátnou chuťou kurčaťa alebo s jemnou chuťou ryby uspokojí každého mačacieho labužníka. Jemné chrumkavé a farebné granule v podobe mačacích hlavičiek sú pripravené pre maškrtný jazýček mačky. Veľkosť a tvar sú prispôsobené drobným mačacím zúbkom. Farba granúl je daná prídavkami jednotlivých druhov zeleniny.

ČIČI sa stará o vašu mačičku vo všetkých smeroch:

Prevencia tvorby močových kameňov - obsahuje nižšie percento popolovín a optimálnu hladinu horčíku aby obmedzila tvorbu struvitových močových kameňov, vhodné i pre kastrované mačky.

Riešenie problému s chĺpami v zažívacom trakte - špeciálna vláknina uľahčuje priechod chuchvalcov chlpov a zaisťuje ich prirodzené vypudzovanie.

Taurin - nenahraditeľný pre správnu funkciu svalov, najmä srdcového, správnu funkciu mozgu a nervov a významne ovplyvňuje i plodnosť. Najväčší význam má však taurin pre zaistenie dobrého zraku.