Arion Adult All Breeds Active 12 kg

Kompletné a vyvážené krmivo pre aktívne psy všetkých plemien

Arion Adult All Breeds Active 12 kg
Foto je ilustračné
Stav:
nové
Výrobca:
ARION
Dostupnosť:
do 7 dní
Cena s DPH:
56,92 Eur / ks
Cena pre útulok bude zobrazená až v nákupnom košíku (v bode 2), keď zakliknete Kupujem pre útulok. Doprava pre útulok je zdarma.
Dodávka do útulku bude minimálne 1 krát mesačne
Útulkovská cena s DPH:
54,43 Eur / ks
Kúpiť

Detaily

VYSOKÁ VYTRVALOSŤ - OCHRANA SVALOV

Arion Original Active je perfektnou voľbou pre Vášho športového psa. Tento produkt, s vysokým obsahom živočíšnych proteínov a energie, je špeciálne navrhnutý na poskytnutie extra "paliva" pre pracovné alebo športové psy.

Arion Original Active je obohatený o L-karnitín, ktorý zaisťuje rýchle uvoľnenie energie bez straty hmotnosti svalov. Kŕmenie Arion Original Active udržia Vášho psa aktívnym a v perfektnej kondícii!

  • Efektívne využitie energie
  • Silné svaly bez tuku
  • Vyššia vytrvalosť
  • Atletická postava

POUŽITÉ KRMNÉ SUROVINY:

Kura (dehydrované 44%), ryža (33%), živočíšny tuk, hydrolyzovaný živočíšny proteín, hrach, cukrovarské rezky, pivovarské kvasnice, zemiaky, vláknina, minerálne látky, soľ, FOS, MOS, semená hrozna, rozmarín.
 

DEKLAROVANÉ AKOSTNÉ ZNAKY:

Proteín 31%, obsah tuku 21%, vláknina 2,5%, popol 7,5%, vápnik 1,5%, fosfor 0,9%
 

Nutričné doplnkové látky / kg: Vitamín A 20000 mj, vitamín D 1700 mj, L-karnitín 300 mg, železo 160 mg (síran železnatý monohydrát), meď 19 mg (síran meďnatý pentahydrát), zinok 220 mg (oxid zinočnatý), mangán 10 mg (oxid mangánatý), jód 4 mg (jodičnan vápenatý bezvodý), selén 0,3 mg (seleničitan sodný). Antioxidanty povolené v EÚ.