Arpalit NEO Hypoalergenní šampon

šampón pre suchú, citlivú a alergickú pokožku

Arpalit NEO Hypoalergenní šampon
Foto je ilustračné
Stav:
nové
Výrobca:
ARPALIT
Dostupnosť:
do 7 dní
Cena s DPH:
10,18 Eur / ks
Cena pre útulok bude zobrazená až v nákupnom košíku (v bode 2), keď zakliknete Kupujem pre útulok. Doprava pre útulok je zdarma.
Dodávka do útulku bude minimálne 1 krát mesačne
Útulkovská cena s DPH:
9,46 Eur / ks
Kúpiť

Detaily

Jemný šampon na mytí srsti kožušinových zvierat s pridavkom elastinu a bambusového výtažku. Používá sa pre ošetrenie srsti psov, maček aj iných kožušinových zvierat so suchou, citlivou pokožkou so sklonom k alergickým reakciam. Šampon jemno umývá, čistí a ošetřuje srsť zvierat. Nevysušuje a nedráždí pokožku, jeho pH je neutrálne. 

Charakteristika prípravku:
Viskózna číra tekutina žltohnedej farby.Spôsob použitia:
Primerané množstvo šampónu naneste na namočenú srsť a jemným masírovaním vytvorte bohatú penu. Pre mláďatá alebo malé zvieratť šampón použite zriedený vodou v pomere 1:2. Po umytí srsť dôkladne vlažnou vodou opláchnite. Pri silnom znečistení srsti postup opakujte. Pre zvýšenie lesku a zdravie srsti naneste po umytí primerané množstvo Arpalit Neo kondicionéru s extraktom z listu čajovníka a ľahko ho vmasírujte do srsti a pokožky. Ponechajte po dobu 2-5 minút pôsobiť. Potom srsť opäť dôkladne prepláchnite vlažnou vodou. Srsť vysušte fénom alebo nechajte volne preschnúť.

Zvláštne upozornenie:
- Uchovávajte mimo dosahu detí.
- Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. 
- Spotrebujte do dátumu uvedeného na dne obalu.

Zvláštne podmienky pre uchovanie:
Uchovávajte pri teplote 10-25 °C.