CALIBRA DOG ADULT MEDIUM BREED 15KG

Kompletné krmivo pre dospelých psov stredných plemien

CALIBRA DOG ADULT MEDIUM BREED 15KG
Foto je ilustračné
Stav:
nové
Výrobca:
CALIBRA
Dostupnosť:
do 7 dní
Cena s DPH:
57,99 Eur / ks
Cena pre útulok bude zobrazená až v nákupnom košíku (v bode 2), keď zakliknete Kupujem pre útulok. Doprava pre útulok je zdarma.
Dodávka do útulku bude minimálne 1 krát mesačne
Útulkovská cena s DPH:
56,21 Eur / ks
Kúpiť

Detaily

Popis produktu

Calibra Adult medium breed je kompletné, veľmi chutné a ľahko stráviteľné krmivo pre dospelé psi malých a stredných plemien, ktorí ukončili fázu svojho rastu. Jedná sa o univerzálne krmivo dieteticky dôsledne vyvážené a nutrične plnohodnotné, ktoré je vhodné k dlhodobej výžive prakticky všetkých plemien. Receptúra, ako všetky produkty rady, neobsahuje prídavné farbivá, chemické konzervačné látky ani geneticky modifikované suroviny.

Výživa psov a jej vývoj zaznamenal behom posledných rokov neuveriteľný posun vpred. Už dávno neplatí, že krmivo musí psa len nasýtiť, ale musí aj pozitívne ovplyvňovať zdravie zvieraťa a dĺžku života. Tiež prostredie, v ktorom sa väčšina psov dnes pohybuje, sa výrazne zmenilo.

Superprémiové krmivá Calibra predstavujú pre psa ideálnu kombináciu špičkovej stravy z najlepších surovín. Všetky receptúry sú navrhnuté podľa najnovších požiadaviek na výživu psov, a pri ich výrobe veterinári i odborníci na výživu využívajú posledné poznatky a najmodernejšie technológie. Jednotlivé procesy výroby prechádzajú prísnou veterinárnou a hygienickou kontrolou, aby sme Vám boli vždy schopní ponúknuť krmivo obsahujúce iba najkvalitnejšie suroviny, ktoré znižujú na minimum výskyt alergických reakcií a intolerancií na niektoré zo zložiek krmiva.

Každá receptúra je jedinečná vďaka zloženiu podľa fyziologických požiadaviek zodpovedajúcich veku, hmotnosti a fyzickej kondícií zvieraťa. Prioritou je samozrejme prvotriedna kvalita všetkých produktov celej rady krmiva Calibra.

Naším cieľom je ponúknuť Vašim štvornohým miláčikom len to najkvalitnejšie a zároveň hypoalergénne krmivo. Z tohto dôvodu sme zámerne vynechali v našich receptúrach 6 štatisticky najčastejších potravinových alergénov (bravčové mäso, sója, pšenica, mlieko, vajce, pšeničný lepok).

Krmivo Calibra dáva veľkostiam granúl nový rozmer. Každý druh granúl jednotlivých receptúr má svoju špecifickú veľkosť aj tvrdosť. Vďaka tomu vyhovujú nielen z hľadiska výživy a stráviteľnosti, ale aj po stránke optimálnej ústnej hygieny.

Zloženie: hydinové mäso a produkty hydinového pôvodu (>25%), ryža (21%), kukurica, hydinový tuk, sušené jablká, kukuričný glutén, hydinový hydrolyzovaný proteín, pivovarské kvasnice, prírodná chuť, lososový olej (2%), mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), frukto-oligosacharidy (100 mg/kg), chelátová meď, chelátový zinok, organický selén, extrakt z juky (80 mg/kg).

Analytické zložky:

Hrubý proteín 26,0 %

Hrubý tuk 15,0 %

Hrubý popol 6,0 %

Hrubá vláknina 2,5 %

Vlhkosť 10,0 %

Vápnik 1,3 %

Fosfor 0,9 %

Metabolizovatelná energia kcal/kg 4 127