EMINENT PLATINUM ADULT 12KG

Kompletné hypoalergénne krmivo Eminent Platinum je úplne bez obilnín. Receptúra Adult je určená pre dospelých psov malých a stredných plemien.

EMINENT PLATINUM ADULT 12KG
Foto je ilustračné
Stav:
nové
Výrobca:
EMINENT
Dostupnosť:
do 7 dní
Cena s DPH:
71,38 Eur / ks
Cena pre útulok bude zobrazená až v nákupnom košíku (v bode 2), keď zakliknete Kupujem pre útulok. Doprava pre útulok je zdarma.
Dodávka do útulku bude minimálne 1 krát mesačne
Útulkovská cena s DPH:
66,29 Eur / ks
Kúpiť

Detaily

Kompletné hypoalergénne krmivo Eminent Platinum je úplne bez obilnín. Receptúra Adult je určená pre dospelých psov malých a stredných plemien.

V zložení je celkovo 83 % proteínov živočíšneho pôvodu. Menšie a stredne veľké dospelé psy potrebujú k vynikajúcej kondícii vyvážený príjem bielkovín. Krmivo Eminent Platinum Grain Free obsahuje len tie najlepšie ingrediencie a za zdroj kvalitných bielkovín je zvolené rybie mäso obohatené o lososový proteín, ktorý krmivu dodáva výnimočnú chuť. Aby psom nechýbali vitamíny, obsahuje krmivo naviac aj ovocie a zeleninu (jablká, mrkvy a zeler), pre lepšie trávenie semienka chia a pre regeneráciu pečeňových buniek semienka pestreca. Vďaka pridaným betaglukánom krmivo pre psov Eminent Platinum Adult prispieva k silnému a funkčnému imunitnému systému.

Benefity krmiva Eminent Platinum Adult:

  • hypoalergénne
  • pre malé a stredné dospelých psov
  • bezobilné
  • vyvážená receptúra
  • receptúra postavená na mäsu z morských rýb (v 1 kg krmiva je 300 g sušených morských rýb = 1,12 kg čerstvého mäsa)
  • 83 % živočíšnych proteínov

Ak sa vám zdá, že je naša ponuka granúl pre psov veľmi široká, máte pravdu. Vieme, že každý psík je iný a jeho nároky na výživu sa líšia. Preto u nás zoženiete granuly pre psov malých aj veľkých a všetky ich vekové kategórie. Chytrý filter vám pomôže sa v granulách vyznať. Hľadajte krmivo podľa veľkosti a veku vášho psíka.