EMINENT PLATINUM ADULT L.B. 12KG

Kompletné hypoalergénne krmivo Eminent Platinum je úplne bez obilnín. Receptúra Adult Large je určená pre dospelých psov veľkých a obrích plemien.

EMINENT PLATINUM ADULT L.B. 12KG
Foto je ilustračné
Stav:
nové
Výrobca:
EMINENT
Dostupnosť:
do 7 dní
Cena s DPH:
71,38 Eur / ks
Cena pre útulok bude zobrazená až v nákupnom košíku (v bode 2), keď zakliknete Kupujem pre útulok. Doprava pre útulok je zdarma.
Dodávka do útulku bude minimálne 1 krát mesačne
Útulkovská cena s DPH:
66,29 Eur / ks
Kúpiť

Detaily

Kompletné hypoalergénne krmivo Eminent Platinum je úplne bez obilnín. Receptúra Adult Large je určená pre dospelých psov veľkých a obrích plemien.

V zložení je celkovo 82 % proteínov živočíšneho pôvodu. Veľké a obrie plemená mávajú často problémy s pohybovým aparátom (kvôli vysokej hmotnosti alebo genetickému zaťaženiu). Krmivo Eminent Platinum Grain Free obsahuje len tie najlepšie ingrediencie. Aby sa psom uľavilo, obsahuje krmivo naviac aj chondroprotektíva (chondroitín, glukosamín, organický mangán a MSM) udržujúce kĺby, chrupavky aj šľachy v dobrej kondícii. Zmes semienok (ľan, chia a pestrec) zlepšuje trávenie, znižuje problémy s nadúvaním a podporuje regeneráciu pečene. Preventívne obsahuje krmivo pre psov Eminent Platinum Adult L L-karnitín, ktorý je dôležitý v boji proti kardiovaskulárnym ochorením.

Benefity krmiva Eminent Platinum Adult Large:

  • hypoalergénne
  • pre veľké a obrie dospelé psy
  • bezobilné
  • vyvážená receptúra
  • receptúra postavená na mäsu z morských rýb (v 1 kg krmiva je 280 g sušených morských rýb = 1,04 kg čerstvého mäsa)
  • 82 % živočíšnych proteínov

Ak sa vám zdá, že je naša ponuka granúl pre psov veľmi široká, máte pravdu. Vieme, že každý psík je iný a jeho nároky na výživu sa líšia. Preto u nás zoženiete granuly pre psov malých aj veľkých a všetky ich vekové kategórie. Chytrý filter vám pomôže sa v granulách vyznať. Hľadajte krmivo podľa veľkosti a veku vášho psíka