EMINENT PLATINUM PUPPY 12KG

Kompletné hypoalergénne krmivo Eminent Platinum je úplne bez obilnín. Receptúra Puppy je určená pre šteňatá malých a stredných plemien.

EMINENT PLATINUM PUPPY 12KG
Foto je ilustračné
Stav:
nové
Výrobca:
EMINENT
Dostupnosť:
do 7 dní
Cena s DPH:
74,78 Eur / ks
Cena pre útulok bude zobrazená až v nákupnom košíku (v bode 2), keď zakliknete Kupujem pre útulok. Doprava pre útulok je zdarma.
Dodávka do útulku bude minimálne 1 krát mesačne
Útulkovská cena s DPH:
69,70 Eur / ks
Kúpiť

Detaily

Kompletné hypoalergénne krmivo Eminent Platinum je úplne bez obilnín. Receptúra Puppy je určená pre šteňatá malých a stredných plemien.

V zložení je celkovo 86 % proteínov živočíšneho pôvodu. Menšie a stredne veľká šteňatá majú špecifické požiadavky na obsah bielkovín. Kvalitná bielkovina je veľmi potrebná pre správny rast a vývoj organizmu šteňaťa. Túto náročnú požiadavku spĺňa krmivo Eminent Platinum Puppy na 100 %. Vysoký podiel kvalitného rybieho mäsa je doplnený o lososový proteín, prebiotiká MOC a FOS (pre správnu funkciu tráviaceho systému) a extrakty zo zeleného čaju a z kurkumy. Tieto extrakty majú pozitívny vplyv v boji proti nádorovým ochoreniam. Krmivo pre psov Eminent Platinum Puppy je vhodné aj pre gravidné a dojčiace sučky malých a stredných plemien.

Plusy krmiva Eminent Platinum Puppy:

  • hypoalergénne
  • pre malé a stredné šteňatá
  • pre gravidné a dojčiace feny (malé alebo stredné plemeno)
  • bezobilné krmivo
  • vyvážená receptúra
  • receptúra postavená na mäsu z morských rýb (v 1 kg krmiva je 360 g sušených morských rýb = 1,34 kg čerstvého mäsa)
  • 86 % živočíšnych proteínov

Ak sa vám zdá, že je naša ponuka granúl pre psov veľmi široká, máte pravdu. Vieme, že každý psík je iný a jeho nároky na výživu sa líšia. Preto u nás zoženiete granuly pre psov malých aj veľkých a všetky ich vekové kategórie. Chytrý filter vám pomôže sa v granulách vyznať. Hľadajte krmivo podľa veľkosti a veku vášho psíka.